Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat
2 Şubat 2020 Yorum Yok Nakliyat Hizmetleri ishak baglars

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Bölgesel olarak yıllardır kazandığımız tecrübeler sayesinde profesyonel olarak Ataşehir evden eve nakliyat gibi konularda kendimize söz hakkı verilmiş gibi hissediyoruz. Taşıdığımız onlarca ev ve yıllardır kazandığımız tecrübe sayesinde işimizi profesyonel olarak yaptığımızı belirtmek isteriz. Peki bu kadar özgüven dolu cümleleri nasıl kurabiliyoruz? Dilerseniz gelin sizlere bölgesel taşıma gücümüzden bahsedelim.

Bölgesel Taşıma Gücümüz

İstanbul büyük bir metropol ve farklı alanlarda onlarca çeşit yapı bulunan bir metropol. Bizler bölgemizin yapı şeklini bildiğimiz için ve yıllardır neredeyse hemen hemen her binaya bir kere ev taşıma işlemi gerçekleştirdiğimiz için kendimize güveniyor ve taşımacılıkla ilgili bütün tekniklerimizi bu duruma göre yapılandırdığımızı sizlere bildirmek istiyoruz. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı Ataşehir evden eve nakliyat gibi konularda siz değerli müşterilerimizin tüm sorularına cevap bulabiliyoruz.

Personel Kalitesi

Özellikle nakliyat, taşıma ve taşınma gibi işlemlerde yoğunlukla bedensel güç harcandığı için firmaların personellerinin hizmet kalitesi çok önemlidir. Onlarca insan bizlere önceki taşınma deneyiminde bulunan personelin güler yüzlü olmayışından ve onlarca farklı hata yapmasından yakınırlar. Bizler hem kendi tecrübelerimizden hemde müşterilerimiz tarafından anlatılan tüm yaşanmış geçmiş hikayelerden ders çıkarıyor ve personelimizi bu konuda geliştiriyoruz.

 

 • Personelimizin sorunsuz bir şekilde güler yüz göstermesi için şirket olarak gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.
 • Personelin işini en iyi şekilde yapabilmesi adına atılması gereken tüm adımları atıyor ve onların motivasyonlarını yükseltiyoruz.
 • Sık sık şirket içi toplantılar yaparak taşıma sırasında oluşan hataları değerlendiriyor ve bir sonraki müşteride bu hataların olmaması için gerekli fizibilite çalışmalarını yapıyoruz.
 • Personelimizin olası sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinliyor, hızlı çözümler getiriyor ve motivasyonlarının kaybolmaması için ciddi emek sarf ediyoruz vs.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti artık klasikleşmiş bir tabi olsa da asla iş yaşantımızdan çıkaramayacağımız durumlardan bir tanesidir kendileri. Genel olarak bakıldığında hemen her firmadan yada işten duyabileceğiniz bir söz olan “Müşteri Memnuniyeti” tabiri uygunsa ağızlara pelesenk olmuş durumda. Fakat bizler yazımızın başında da Ataşehir evden eve nakliyat kelimesinde kendimizde konuşabilme hakkı görüyoruz dediğimiz de bu konuya ne kadar önem verdiğinizi anlamış olmanızı bekliyoruz.

 

Ayrıca personel mutluluğunu en öne alma sebeplerimizden bir tanesi “Müşteri Memnuniyetinin” ilk önce sağlanması gerektiğini düşünmemizden kaynaklıdır diyebiliriz. Sıra olarak personel mutluluğu yada memnuniyeti daha önemli gibi görünse de şirket politikalarımız gereği o konuya müşterilerimiz için öncelik verdiğimizi belirtmek isteriz. Peki bu memnuniyeti nasıl sağlıyoruz?

 

 1. Taşınma işlemine en hızlı çözümler sunarak,
 2. Profesyonel bir ekip ve şirket olduğumuzu kanıtlayarak,
 3. Taşıma sırasında kullandığımız teknolojik sistemleri göstererek,
 4. Sıfır hata politikası sayesinde müşterilerimizi üzmeden yaptığımız taşıma işlemleri sayesinde vs.

 

Sıfır Hasar’ın Önemi

Taşınma işleminin siz değerli müşterilerimiz tarafından genelde keyfi olmadığını ve aynı zaman da kolay olmadığını bildiğimizi bildirmek isteriz. Bu bilgi sayesinde işimizi daha kaliteli yapabilir hale gelmekteyiz. Zaten halihazırda mutlu olmadan yaptığınız bir işlem için ortaya sorunların çıkmasını istemezsiniz. Bu isteksizliğin son derece farkında olduğumuz için bütün taşıma tekniklerimizi, personellerimiz ve yardımcı ekipmanlarımızı tam olarak bu durumlara göre planlamaktayız.

 

 • Müşteri memnuniyeti,
 • Hakkımızda yapılan güzel yorumlar,
 • Daha önce bizimle çalışan müşterilerimizin bizi başka müşterilere önermesi,
 • Dolaylı yoldan müşterilerimizin ve kazancımızın artması vs.

Mutlu Müşteri Yorumları

Yıllardır Ataşehir evden eve nakliyat alanında hizmet veren bir firma olarak ve onlarca belkide yüzlerce taşıma işlemine ev sahipliği yapan bir firma olarak “bizleri müşterilerimize sorabilirsiniz” kalıbını rahatlıkla kullanabiliyor ve yaptığımız işin arkasında durduğumuzu sizlere belirtemek istiyoruz.

 

Yapmış olduğumuz açıklamalara, maddelemelere ve önerilere rağmen halen aklınızı karıştıran merak ettiğiniz yada bu makale içerisinde çözüm bulamadığınız ne varsa bizleri arayabilir ve kolayca cevaplarınızı alabilirsiniz.

Etiket
About The Author

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif AL
WeCreativez WhatsApp Support
Nakliyat hizmetleri ile alakalı fiyat almak için mesaj yazabilirsiniz.
v