Bağdat Caddesi Evden Eve Nakliyat

Bağdat Caddesi Evden Eve Nakliyat
13 Ocak 2020 Yorum Yok Nakliyat Hizmetleri ishak baglars

Bağdat Caddesi Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un her yerinde gerçekleştirmiş olduğu evden eve nakliyat hizmetleri ile adından söz ettirmeyi başarmış olan firmamız, geçmişten gelen tecrübesi ve konusunda uzman personeli ile bağdat caddesi evden eve nakliyat işlerinde siz değerli müşterilerimize kusursuz, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Bağdat Caddesi nakliyat konusunda kaliteli hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetini esas alan yönetim tarzımız ile siz değerli müşterilerimize her daim güler yüzlü hizmet veren İshakoğlu Nakliyat, sektörde ön plana çıkan firmalardan biridir.
Kurulduğumuz günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunabilmek amacıyla çalışan firmamız, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Bugüne kadar yerine getirdiğimiz başarılı çalışmalar, son teknoloji araç ve ekipmanlar ve referanslarımızın bize vermiş olduğu güç ile başta evden eve nakliyat olmak üzere, her türlü nakliyat ve eşya depolama hizmetleri konusunda size özel çözümler üretiyoruz.

 

Bağdat Caddesi Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Evden eve nakliye konusunda firma olarak başarılı işlere imza atmış olan ekibimizle, siz değerli müşterilerimizin evlerini sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Eşya taşımak genellikle insanın hayatını kabusa çevirir. Eşyaların toplanması, taşıyacak firmanın belirlenmesi, eşyaların paketlenmesi, yeni eve gidince eşyaların tekrar yerleştirilmesi hep bir sorun olmuştur.

Bağdat Caddesi nakliye hizmetleri konusunda profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız, sizin üzerinizdeki bu yükü alıyor. Evet, yanlış duymadınız, biz sizin eşyalarınızı taşırken, size oturup kahve içmek kalıyor.Yapılan sözleşme ile belirlenen gün ve saatte adresinize aracımızı ve taşıyıcı personelimizi yönlendiririz. Personelimiz, eşyalarınızın dikkatli bir şekilde paketlenmesini yapar. Kırılacak eşyaları ayrı bir ambalaj malzemesi ile sararak ayrı bir yerde konumlandırırlar. Diğer eşyalarınız kaliteli ambalaj malzemesi ile dikkatli bir şekilde paketlenerek yolda eşyalarınızın başına herhangi bir şey gelmesinin önüne geçilir.

Sökümü yapılacak olan mobilya gurubu ve çamaşır ve bulaşık makinesi gibi eşyalarınızın demontajları yapılır. Daha sonra aracımıza dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın taşınması bittikten sonra aracımız yeni adresinize doğru yola çıkar. Yeni adresinizde eşyalarınız dikkatli bir şekilde ambalaj malzemelerinden açılarak yerlerine yerleştirilir.

 

Bağdat Caddesi Ev ve Ofis Taşımacılık

Taşımacılık sektörü gün geçtikçe gelişmekte ve gelişen sektör karşısında da rekabet gün geçtikçe artmaktadır. Sektörde birçok nakliye firması vardır. Ancak ev eşyası taşıma, ofis taşıma, büro taşıma büyük bir sorumluluk ve disiplin gerektiren bir iştir. Her önüne gelen nakliye firması bu işi layığıyla yapamaz.

Bağdat Caddesi taşımacılık hizmetleri kapsamında yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile sizlere hizmet veren firmamız, eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Çalışan her personelimiz yaptığı işin bilincinde olarak hareket ederek sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Taşımacılık sektöründe birçok alanda hizmet veren firmamız, özellikle evden eve taşımacılık alanında kendini ispat etmiş bir firmadır. Firma olarak kapalı kasa kamyonlarla evden ve nakliye hizmeti vermekteyiz. İstanbul içi ve Türkiye’nin her yerine kapalı kasa kamyonlarımızla evden ve taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

 

Bağdat Evden Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya depolama konusunda sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız mutlaka güvenilir bir firmadan destek almalısınız. Bu firmalar sizlere güvenilir bir depolama hizmeti sunarlar. Eşya depolama hizmeti almadan önce firmanın depolarını ziyaret etmeli ve sonrasında sözleşme yapmalısınız.

Bağdat eşya depolama hizmetleri kapsamında profesyonel olarak hizmet veren firmamız, gelen talep doğrultusunda adresinize ücretsiz olarak eksper göndeririz. Eksperimiz evinizin kaç odalı olduğu, eşyalarınızın miktarı, hacmi, asansör kullanılıp kullanılmayacağı, ne kadar ambalaj malzemesi gideceği ve kaç kişi ile taşınacağı konusunda ayrıntılı bir rapor hazırlar.
Rapora istinaden size ücret teklifi iletilir. Anlaşma sağlandıktan sonra karşılıklı olarak sözleşme imzalanır. Sözleşmeye ek olarak depolanacak olan eşyaların listesi iki nüsha halinde hazırlanır ve karşılıklı imzalanır.

Eşyalarınız belirttiğiniz tarihte adresinizden alınır. Eşyalarınızın ambalajlanması adresinizde gerçekleştirilir ve aracımıza yerleştirilir. Eşyalarınız depolarımıza getirilir ve sizin için özel olarak tahsis edilmiş olan depomuza dikkatli bir şekilde yerleştirilir.
Depolarımız güvenlik görevlileri ve güvenlik kameraları ile 7/24 denetlenmektedir. Ayrıca haşerelere karşı periyodik olarak ilaçlaması yapılmaktadır. Depolarımızda rutubet oluşmaması için düzenli olarak havalandırılmaktadır. Evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz.

Etiket
About The Author

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif AL
WeCreativez WhatsApp Support
Nakliyat hizmetleri ile alakalı fiyat almak için mesaj yazabilirsiniz.
v