Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörünün öncü firmalarından biri olan firmamız, birçok insanın ev taşımasına çözüm üretmiş ve başarılı sonuçlara imza atmıştır. Evden eve taşımacılık konusunda son derece profesyonel bir yaklaşımla hizmet veren personelimiz, hizmette sınır tanımıyor. Verdiğimiz kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Personellerimiz, taşımacılık konusundaki deneyimi, güler yüzü ve müşterilerimize karşı saygısı ile sektörde yer edinmiş bir firmadır. Evden eve taşımacılık diğer nakliyat işlerinden farklıdır. Bu nedenle en ince detayına kadar dikkat ederek bu süreçten eşyalarınızın zarar görmeden çıkmasını sağlıyoruz. Geniş bir araç filosuna sahip olduğumuz için aynı anda birçok talebe cevap verebilmekteyiz.

evden eve nakliyat konusunda tamamen profesyonel bir yaklaşımla eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması, araca yerleştirilmesi ve gideceği yerde tekrar düzenli bir şekilde yerleştirilmesi süreçlerini büyük bir disiplin ile yürütüyoruz.Akliyat sektörü sürekli gelişen bir sektördür ve artık eski usullerde taşımacılık kalmamıştır. Yapılan işler tamamen kurumsal bir yapı içerisinde ve müşteri memnuniyeti gözetilerek yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, eskiden tüm gün süren eşya taşıma işlerini artık birkaç saat içinde gerçekleştirmektedir. Bunun için kullanılan asansör, personelin daha rahat çalışmasını ve eşyalarınızın güvenle evinizden direk araca indirilmesini sağlamaktadır.

evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında yapılan anlaşma sonucu evinize belirttiğiniz gün ve saatte aracımızı ve ekibimizi göndeririz. Ekibimiz eşyalarınızı dikkatli bir şekilde uygu ambalaj malzemeleri ile paketler ve eşyalarınız aracımıza indirilir. Araçlarımız ev eşyası taşımak için özel olarak dizayn edilmişlerdir.

Eşyalarınız yolda zarar görmemesi için dikkatli bir şekilde araca yerleştirilir. Eşyalar arasında boşluk bırakılmaz ki, yolda sarsıntıdan kayıp birbirine zarar vermesinler. Daha sonra aracımız yeni adresinize doğru yola çıkar. Araçlarımızı kullanan şoförlerimiz tecrübeli ve trafik kurallarına riayet eden kişilerden oluşmaktadır.

Yeni adresinizde eşyalarınızın ambalajları dikkatli bir şekilde sökülür ve belirttiğiniz odalara yerleştirilir. Mobilyacı ustamız mobilyalarınızın montajını yapar, tesisatçı ustamız çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin tesisatını hazırlar. Tüm eşyaların taşınması ve yerleştirilmesi bittikten sonra evinizden ayrılırlar.

Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri

Taşımacılık sektörü her geçen gün gelişmektedir. Gelişen teknoloji bunu bir zorunluluk haline getirmiştir. Bizler de bu yeniliklere ayak uydurarak her yeniliği bünyemize katmaktayız. Amacımız müşteri memnuniyetini en azami seviyede gerçekleştirmektir.
Taşımacılık sektöründe birçok firma ile karşılaşabilirsiniz. Bu firmaların bir kısmı işini gerçekten hakkıyla yapan profesyonel firmalar, bir kısmı ise merdiven altı diye tabir ettiğimiz kalitesiz firmalardır.

evden eve nakliyat taşımacılık hizmetleri kapsamında uzun yıllardır sektörde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Memnun ayrılan müşterilerimiz referanslarımızı oluşturmaktadır. Tamamen müşteri odaklı bir yaklaşım anlayışı içinde hareket eden firmamız bunu çalışanlarına da yansıtmakta ve her personelimiz bunun bilincinde olarak hareket etmektedir.

Eşya Depolama Hizmetleri

Taşımacılık sektörünün gelişmesi ile yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri de eşya depolama hizmetleridir. Evinden acil çıkmak zorunda kalanlar, iş seyahati nedeniyle uzun süreli yurt dışında bulunacak olanlar, eşyalarını dükkân kirası vererek bir depoda tutmak yerine eşya depolama hizmeti almaktadırlar.

Evden eve nakliyat eşya depolama hizmetleri veren firmamız, birçok müşterimizin bu sorununa çözüm üretmiş ve ekonomik fiyatlarla eşyalarını depolamıştır. Eşyaların depolanması sırasında her türlü güvenlik önlemi alınmıştır.
Depolarımız 7/24 güvenlik görevlileri ve güvenlik kameraları ile denetlenmektedir. Ayrıca depolarımız her türlü doğal afete karşı sigortalıdır. Yangın, deprem, su baskını gibi olaylarda eşyalarınızın zarar görmemesi için sigorta yapılmaktadır.

Eşyalarınızın depolanacağı alanlar sizin eşyalarınızın miktarı ve hacmine göre belirlenir. Bunun için adresinize ücretsiz olarak eksper göndeririz. Eksperimizin hazırlayacağı rapor doğrultusunda eşyalarınız güvenli bir şekilde depolarımıza yerleştirilir.
Eşyalarınızın başkalarının eşyaları ile karışması mümkün değildir. Depolarımıza alınan eşyalarınız listelenerek kayıt altına alınır. Bu nedenle eşyalarınızın kaybolma riski de yoktur. Eşyalarınızın bulunduğu depolarımız nem ve rutubet gibi faktörlerden arındırılmak için rutin olarak havalandırılır.

Ayrıca eşyalarınıza zarar verebilecek her türlü haşereye karşı önlemlerimizi almaktayız. Periyodik olarak depolarımız ilaçlanmaktadır. Eşyalarınızın depolanması sırasında herhangi bir zarar görmeyeceği garantisini vermekteyiz. Siz de eşya depolama ve nakliye hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Teklif AL
WeCreativez WhatsApp Support
Nakliyat hizmetleri ile alakalı fiyat almak için mesaj yazabilirsiniz.
v