Hakkımızda

Hakkımızda

İshakoglu Nakliyat Firması

İshakoglu Nakliyat firması 2002 yılında kuruldu. Müşteri memnuniyetini ön planda tuturak kurumsal ve bireysel hizmetler vermekteyiz .

Show TV, Acun Medya gibi tanınmış firmalara hizmet verdik. Nakliye süreciyle ilgili müşterilerimize 7/24 bilgi veriyoruz.

Detaylı bilgi almak için (0532) 349 61 49 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

 

Eşyalar Listelenir
İshakoglu Nakliyat olarak eşyalarını sigorta güvencesi altında koruruz.

 

Ambalajlama

Eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından ambalajlanır.

 

Yükleme

Eşya taşımaya uyumlu araçlarımız tarafından yeni evinize taşınır.

7 / 24 Destek

Ekibimizden taşınma ile ilgili süreç hakkında 7 / 24 bilgi alabilirsiniz.

Misyonumuz

İshakoglu evden eve nakliyat kurulduğumuz günden beri tek amacımız sektörde en iyi firma olmakla birlikte müşterilerimizle ayni şekilde paralel olarak ilerleyen mutlu müşteri portföyü oluşturmaktir. %100 MUTLU MÜŞTERİ REFERANSLARİMİZ bizim için herşeyden önceliklidir. A’dan Z’ye bütün nakliye hizmetlerini tek bir çatı altinda toplayan firmamiz sizin bu mutluluğunu karşılayacak bütün hizmet ve teknolojik ekipmanlardan yararlanmiş ve yararlanacaktir.

Vizyonumuz

İshakoglu evden eve nakliyat firmamiz misyonumuzda belirttiğimiz gibi tek amacı daima müşterilerimizi mutlu etmek ve güler yüzle uğurlanmaktir. Asil misyonumuzun devami ve sürekliliği en temel vizyonumuz olmakla birlikte evden eve nakliyat ile ilgili ekibimiz ve yöneticilerimiz en son haberleri, güncel bilgileri takip ederek en son teknolojileri ve tüm nakliyat hizmetlerini tek çatı altından devam ettirmeyi amaçlayan İstanbul’daki ender firmalardandir.

Call Now ButtonHemen Teklif AL
WeCreativez WhatsApp Support
Nakliyat hizmetleri ile alakalı fiyat almak için mesaj yazabilirsiniz.
v