İstanbul Kadıköy Nakliyat

İstanbul Kadıköy Nakliyat
2 Şubat 2020 Yorum Yok Nakliyat Hizmetleri ishak baglars

İstanbul Kadıköy Nakliyat

İstanbul Kadıköy nakliyat, nakliye ve taşınma gibi konular son dönemlerde şehrimizin insanlarını oldukça düşünceli bir hale getirmeye başladı diyebiliriz. Farklı şehirlerden gelen aynı zaman da eski İstanbul Kadıköy’lu olarak tabir edilen insanların bir arada yaşaması nedeniyle artan nüfus bu şehri ciddi bir metropole çevirdi. Onlarca ülkeden daha fazla nüfusa sahip bir şehir kendisi. Haliyle iş okul ve ev arası zaman geçtikçe yapılan yeni yapılar nedeniyle uzaklaştıkça uzaklaştı sanki farklı bir şehire gidiyor gibi sabah saat 09:00 olan işlerimize 6, 7 gibi yollara çıkmaya başladık.

 

Bu ve bunun gibi durumlardan dolayı bazı insanlar şehri terk etmeye bazılarıda her sabah gitmesi gereken yerlere daha yakın konumlara taşınma kararı aldı. Bizlerde bu kararı alan saygı değer müşterilerimize üstün hizmet ve mükemmel müşteri memnuniyeti ile beraber bir hizmet verme kararı aldık. Yıllardır aldığımız bu kararı destekleyecek onlarca insan ile çalıştık yüzlerce ve profesyonel bir şekilde eşya taşıdık.

İstanbul Kadıköy’da Nakliyat

Biraz öncede bahsetmiş olduğumuz gibi bu şehir milyonlarca insana ev sahipliği yapan devasa bir şehirdir. Bu nedenle yaşanılan bölgeler arasında da onlarca kilometre uzaklıklar bulunmaktadır. Üç dört farklı ulaşım aracıyla ulaşılabilen yerler yada insanların daha hiç gidip görmediği alanlarda bulunmaktadır. Bizler istanbul nakliyat gibi konularda aldığımız kararların arkasında duran bir firmayız. Fiyat politikamız, eşyalarınıza zarar gelmeden taşımak için geliştirdiğimiz sıfır hata politikalarımız sayesinde sizleri memnun etmeyi resmi bir kural ilan etmiş bulunmaktayız.

 

 • İlçeler arası profesyonel taşımacılık,
 • Güleryüzlü personel,
 • Alanında uzman taşıma tekniklerine sahip tecrübeli personeller,
 • Edinilen tecrübelerle sabitlenmiş taşıma teknikleri,
 • Uygun fiyat,
 • Kaliteli hizmet vs.

Hizmet Kalitemiz

Özellikle İstanbul Kadıköy gibi büyük şehirlerde insanların yoğun bir stres hali bulunmaktadır. Bu ve buna benzer nedenlerden dolayı güler yüzlü olmak, işini iyi yapmak, fahiş fiyatlar teklif etmek, hizmet kalitesine önem vermemek taşınma konusunda bu gibi sorunlar oluşturmaktadırlar. Fakat şirket olarak en güvendiğimiz alanlardan bir tanesi olan güler yüz ve müşteri memnuniyeti bizleri sürekli bir adım ileriye taşımaktadır. Bu kaliteye güvendiğimiz içinde istanbul nakliyat ve ev eşyası taşıma dendiğinde akıllara yıllardır kolayca gelmekteyiz. Peki bu hizmet kalitemizi nasıl artırdık? Dilerseniz gelin biraz sizlere bu konulardan bahsedelim.

 

 1. Yılların verdiği tecrübeye dayanarak önce çalışanlarımızı motive etmenin önemini fark ettik ve uyguladık.
 2. Çalışan mutluluğundan belki de daha fazla önemli olduğunu düşündüğümüz ikinci bir tekniğimiz olan müşteri geri bildirimini kullandık. Aldığımız tepkilerden, geri dönüşlerden olumlu yada olumsuz çıkarımlarda bulunarak yeni adımlar attık.
 3. Eşyalarınıza verdiğiniz değerin ve hızlı olmamız gerektiğinin farkına vararak servis/hizmet araç gereçlerimizin kalitesini yükselttik.

 

Yukarıda yapmış olduğumuz 3 listelik maddeye ciddi önemde özen gösterdikten sonra hizmet kalitemiz, almış olduğumuz geri dönüşleri analiz ettiğimizde yükselmiş olduğunu fark etmemize neden oldu.

Sunulan Avantajlar

Hepimizin bildiği gibi onlarca firma teknolojiye ayak uyduramadığı için hız, kalite ve hizmet gibi konularda diğer firmalara yetişemediği için kapanmak zorunda kaldı. Bu kapanış neredeyse hemen hemen her sektörde duyduğumuz konulardan biri haline geldi. Bizler hata yapan diğer firmalar gibi olmamak adına teknolojiye ve müşteri memnuniyetine yatırım yaptık.

 

 • Bölgeye göre hızlı teslimat.
 • Apartman yapısına ve konumuna göre farklı teknolojik sistemlerin kullanılması ile taşıma işlemini gerçekleştirebilme.
 • Neredeyse sıfır hata politikası ile sorunsuz taşıma hizmeti.
 • Kullanılan teknolojiler sayesinde hassas eşyaların kırılma riskini en aza indirme vs.

 

Yukarıda bulunan avantajlar istanbul nakliyat konusunda hizmet veren çoğu firma tarafından verilmeyen hatta verilmeye korkulan avantajlarındandır. Bizler yılların verdiği tecrübeye göre eşyaların sayısından tutunda taşınacak yere kadar önceden analizlerimizi yapıyor ve en az hata ve sorun ile işleminizi ekipce tamamlamaya çalışıyoruz.

Fiyatlandırma Politikası

Öncelikle belirtmek isteriz ki küçük bir şehir de ne yazık ki yaşamıyoruz. Hatta biraz önce yazımızın bir kısmında da bahsetmiş olduğumuz gibi onlarca ülkenin genel nüfusundan fazla olan bir şehirde yaşıyoruz. Bu ve bunun gibi onlarca farklı olumlu yada olumsuz etkenden dolayı genel geçer bir fiyat teklifimiz ne yazık ki bulunmuyor. Sizler bizlere taşınmak istediğiniz konumu ve taşınma işleminin yapılacağı konumu belirtiyor bizler bir fizibilite çalışması yapıyor ve duruma göre sizlere hızlı bir fiyat çalışması gerçekleştiriyoruz. Peki bu fiyat çalışmasını neye göre yapıyoruz ? Dilerseniz gelin konunun daha açıklanabilir olması açısından detay vererek sizlere yardımcı olalım.

 

 1. En önemli kriter olan kilometre hesabı,
 2. Eşya sayısında ki oran,
 3. Harcanacak işgücü ve zaman,
 4. Çalışması gereken personel adedi ve çalıştırılacak süre
 5. Uygulanacak taşıma sisteminde ki ekstralar vs.

 

Yukarıda ki maddeler sizleri yüksek fiyatların çıkma ihtimalini düşündürerek korkutabilir. Fakat asıl bu şekilde kalem kalem yapmış olduğumuz masraf politikaları sayesinde neredeyse onlarca firmadan daha uygun ücretlere taşıma işlemi yapabilmekteyiz.

 

Taşıma işlemi yaptırmadan önce aklınıza takılan tüm soru ve sorunları bizi arayarak sorabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

About The Author

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif AL
WeCreativez WhatsApp Support
Nakliyat hizmetleri ile alakalı fiyat almak için mesaj yazabilirsiniz.
v