İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat
17 Ocak 2020 Yorum Yok Nakliyat Hizmetleri ishak baglars

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat konusunda siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olan firmamız, taşımacılık sektöründe sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetler ile sektörde öncü firmalardan biri konumuna gelmiştir.
Alanında uzman olan firmamız, kalifiye personeli ve güçlü araç filosu ile haftanın her günü kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Başta İstanbul ili ve tüm ilçeleri olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına nakliye ve taşımacılık hizmeti veren firmamız, özellikle ev eşyası taşıma konusundaki hassasiyeti ile müşteri memnuniyetini sağlamış bir firmayız.

Ev eşyası taşıma işi oldukça titizlik gerektiren ve aynı zamanda ciddi sorumlulukları olan bir iştir. Firma olarak çalışan tüm personelimiz ile birlikte bu sorumluluğun bilincinde hareket ederek işimizi büyük bir ciddiyet ile gerçekleştirmekteyiz.
İstanbul Nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar sunmuş olduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmetler ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile müşterilerimizden olumlu geri bildirimler almış ve bunları referans olarak kullanmaktayız.

İstanbul Nakliye

Uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren firmamız her geçen gün sektördeki yeniliklere ve değişimlere ayak uydurmaktadır. Nakliye sektörü teknolojik gelişmelerden nasibini almış ve her geçen gün teknolojik gelişmelerin ışığında gelişerek büyümektedir.
İstanbul nakliye firması olarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek tüm yenilikleri bünyemize uygulamaktayız. Çalışan tüm personelimize yenilikler hakkında eğitimler vermekte ve gelişimlerine yardımcı olmaktayız. Bu sayede çalışanlarımız bilgi birikimi ve tecrübeleri ile sizlerin sorunlarınıza çok daha fazla çözüm önerileri sunmaktadırlar.

Personelimiz evinizin taşınma sürecinde eşyalarınızın paketlenmesinden taşınmasına ve yerleştirilmesine kadar ki tüm süreçte büyük bir titizlik içinde çalışmaktadır. Uzun yıllardır sektöründe içinde yer almanın vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile kalitemizden ödün vermeden her türlü evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat olarak hem şehir içi hem de şehir dışı hizmet sunan firmamız, hizmet kalitesinden taviz vermeden eşyalarınızı güvenle taşımaktadır. Firmamızla iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz.
Firma olarak eşya taşıma anlaşması yapmadan önce adresinize bir eksper göndeririz. Ekspertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Eksperimiz eşyalarınızın, miktarı, hacmi, evinizin kaç oda olduğu, taşımada asansör kullanılıp kullanılmayacağı, eşyanın taşınacağı mesafe gibi birçok kriteri göz önünde bulundurarak bir rapor hazırlar ve bu rapora göre fiyat teklifinde bulunuruz.

Anlaşma sağlandıktan sonra sizin belirlediğiniz gün ve saatte aracımızı ve taşıyıcı personelimizi adresinize yönlendiririz. Personelimiz öncelikle eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmemesi için kaliteli ambalaj malzemesi kullanarak paketlemesini yaparlar.
Mobilya gurubunuzun demontajı ve beyaz eşyalarınızın tesisat işlemleri ustalarımız tarafından yapılır. Tüm eşyalarınızın ambalajlanması tamamlandıktan sonra sıra taşıma işlemine geçilir. Eşyalarınız büyük bir özenle taşınarak aracımıza yerleştirilir.

Eşyalarınızın araca yerleştirilmesi büyük bir özenle yapılır. Eşyalarınızın arasında boşluk kalmamasına özen gösterilir. Bu sayede yolda eşyalarınız zarar görmez. Eşyalarınızın aracımıza yerleştirilmesi tamamlandıktan sonra aracımız yeni adresinize doğru yola çıkar. Yeni adresinizde eşyalarınız eski evinizden alındığı şekliyle dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Mobilya gurubu eşyalarınızın montajı tamamlanır. Beyaz eşyalarınızın tesisat işlemleri yapılır. Eviniz tamamen yerleştikten sonra ekiplerimiz evinizden ayrılır.

İstanbul Nakliyat Firmaları

İstanbul içinde ev taşıma hizmeti almak için nakliyat firması aradığınızda ilk olarak baktığınız yer internettir. İnternette İstanbul nakliyat firmaları diye arattığınızda birçok nakliyat firması ile karşılaşmanız mümkündür. Ancak bu nakliyat firmalarından hangisini seçeceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Sektörde işini hakkıyla yapan nakliyat firmaları olduğu gibi merdiven altı diye tabir edebileceğimiz birçok firma türemiştir. Bu firmalar müşterilerini mağdur etmektedirler. Bununla birlikte profesyonel olarak nakliye işi ile uğraşan firmalar da mevcuttur. Bunların arasından güvenilir firmayı bulmak hiç de kolay değildir.

Bunun için dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır. Bunların başında fiyat politikası gelmektedir. Ucuz taşımacılık yapan firmalardan uzak durun. Çok fahiş fiyat verenlere de yanaşmayın. Piyasa ortalamasını araştırın ve seçeceğiniz nakliyat firmasını öyle seçin.
Ayrıca seçeceğiniz nakliyat firmasının referanslarını kontrol edin. Bugün hemen tüm nakliye firmalarının web sitesi vardır. Bunları inceleyin ve müşteri geri dönüşlerini inceleyin. Olumlu yorumların çok olması nakliye firmasının referansı olarak kabul edilmelidir.
Yakın zamanda taşınmış bir yakınınızdan referans alın. Nakliye firması seçerken en az beş firmadan teklif alın. En yüksek fiyatı verenler ile en düşük fiyatı vereni eleyin ve diğerleri arasından bir seçim yapın. Mutlaka nakliye firması ile sözleşme yapın ve sözleşmede alacağınız hizmeti tüm ayrıntısıyla belirleyin.

İşte tüm bu kriterlere uygun olarak faaliyet gösteren nakliye firmamız, çalışan tüm personeli ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında siz değerli müşterilerimizin nakliye hizmeti alımında ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan firmamız, en uygun fiyat teklifini sunarak, hizmet sonrası sağladığı müşteri memnuniyeti ile göz dolduran bir firmadır.
İstanbul nakliyat firmaları arasındaki rekabetin yoğun olması ve firma seçeneğinin fazla olması kaliteyi de düşürmektedir. Kaliteli hizmet almak için seçeceğiniz firmanın sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir firma olmasına özen göstermelisiniz.
İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında tercih yaparken kullandıkları ambalaj malzemelerinin kalitesi, kullandıkları teknik donanım ve araçlarına dikkat etmelisiniz.

Teknolojik olarak asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmalardan destek almalısınız.
Firmamız sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin evden eve nakliye ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetler ile bugüne kadar müşterilerimizin beğenisini kazanmış ve sağlamış olduğumuz çözüm önerileri ile müşteri memnuniyetini kazanmış bir firmayız.
Taşımacılık sektörü sürekli gelişen ve sürekli kendini yenileyen bir sektördür. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermek için sürekli kendini geliştirmektedir.

İstanbul Nakliyat Depolama

Gelişen teknoloji ve artan insan ihtiyaçları farklı hizmetlerin de ortaya çıkmasına neden olmuştur. Nakliyat hizmetleri ile bağlantılı bir şekilde eşya depolama hizmetleri de ortaya çıkmıştır. İnsanların farklı sebeplerden dolayı ihtiyaç duydukları eşya depolama hizmeti, nakliye firmaları tarafından verilmektedir.

Bu işin nakliye firmaları tarafından verilmesindeki en büyük etkenler, eşyaların depolama öncesi ambalajlanması ve depolama alanına araç ile taşınması gelmektedir. Bu da nakliye firmaları tarafından yeni bir iş kolu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eşya depolama hizmeti veren firmamız, konusunda uzman ve deneyimli personeli ve güvenli depoları ile kaliteli hizmet vermektedir. Depolarımız, eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden konumlandıracağınız yerlerden oluşmaktadır. Depolama hizmetlerinde sadece güvenlik değil, eşyalarınızın rutubetten ve haşerelerden korunması için de tüm güvenlik önlemlerinin alındığı mekânlardır.

Her türlü evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, parsiyel yük taşımacılığı, eşya depolama hizmetleri konusunda kalitesinden ödün vermeden hizmet sağlayan firmamız, siz değerli müşterilerimizin değer verdiği eşyaları büyük bir özen ve titizlikle taşımakta ve depolamaktadır.
Eşya taşıma ve depolama hizmetlerimizden faydalanmak için firmamızı iletişim numaralarımızdan arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

About The Author

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif AL
WeCreativez WhatsApp Support
Nakliyat hizmetleri ile alakalı fiyat almak için mesaj yazabilirsiniz.
v