Kadıköy Ofis Taşımacılığı

Kadıköy Ofis Taşımacılığı
2 Şubat 2020 Yorum Yok Nakliyat Hizmetleri ishak baglars

Kadıköy Ofis Taşımacılığı

Büyük bir metropolün yine büyük bir ilçesinde kadıköy ofis taşımacılığı hizmetini siz değerli kullanıcılarımıza sunmak isteriz. Genel olarak bakıldığında ofisler biraz daha evlerden sık değiştirilen iş alanlarımızdır. Farklı işlerde çalışmak istemeyen, kendi işinin patronu olmak isteyen girişimciler, genç girişimciler yada onlarca farklı karakterde ki insanlar özellikle günümüzde teknolojik işler kurmayı ve bunları home office adı verilen evlerde yada fiziksel ofislerde yapmaktadırlar. Fakat kazançlar, ofis sahipleri yada farklı nedenlerden dolayı minik ve orta çaplı işletmeler genel olarak sık sık yer değişikliği yapmaktadır. Bazen büyüdükleri için bazen devamlı müşterilerine daha yakın olmak için fakat ofisler geneli itibariyle sık sık yer değişikliğine uğrayan iş alanlarıdır.

Teknik Ofis Taşımacılığı

Ev taşımalarında genelde ciddi anlamda dikkat edilmesi gereken eşyalar teknolojik ve mutfak malzemeleridir. Çok sık bir şekilde bu tür taşıma işlemleri gerçekleştirdiğimiz için artık o konuda profesyonellik üst düzeye çıkmış durumda. Fakat ofis taşımacılığında genel olarak önemli dosyalar, evraklar, teknolojik cihazlar, özel üretilmiş protipler gibi normal taşıma işleminden katbekat daha dikkat edilmesi gereken eşyalara sahiptir. Bizlerde bu durumun farkında olduğumuz için kadıköy ofis taşımacılığı konusunda teknik donanımlarımızı ve personellerimizi özel eğitimlere sokarak yetiştirmekteyiz. Yetiştirilmiş kalifiye ekiplerimiz ve güçlü teknik donanımlarımız sayesinde taşıma işlemi esnasında evrak kayıpları, önemli prototiplerin zarar görmesi, teknolojik cihazların zarar görmesi gibi durumlar ortadan tarafımızca kaldırıldı diyebiliriz.

 

Teknik Ofis Taşımacılığının Farkı Ne?

  • Özel üretim prototiplerin taşınması,
  • Fiyatı ciddi derecede yüksek özel üretim cihazlarının olması,
  • Evrakların taşıma esnasında kesinlikle kaybolmaması,
  • Eşyaların klasik taşımacılıktaki durumlardan daha dikkatli taşınması gerekliliği vb.

Üstün Profesyonellik

Biraz önce bahsetmiş olduğumuz gibi eşya eline ürünü alıp yürümekle ne yazık ki taşınamayacak kadar dikkat isteyen bir iş veya işlemdir. Bu ve buna benzer tüm konularda profesyonel olmak özellikle kadıköy ofis taşımacılığı konularında oldukça önemlidir. Genel olarak bakıldığında bir koltuk kapıdan geçmeden önce kesinlikle test edilmeli ve gerekli hesaplamalar yapılmalıdır. Bizler özellikle ekiplerimizi profesyonel olarak yetiştiriyoruz ki bu tür durumlarda sorun yaşamayalım ve müşterilerimizi üstün memnuniyet derecesine kolaylıkla çıkaralım.

Kusursuz Hizmet

Kusursuz hizmet nasıl olur diye düşündük ve birbiri ardına onlarca test ve geri dönüş aldık. Yapmış olduğumuz araştırmalarda genel olarak personelin güler yüzlü olması, işini ciddi bir şekilde ve aynı zaman da profesyonel olarak yapması gibi durumlar ciddi anlamda ön plandaydı. Müşterilerimizin geçmiş yıllarda yaşadıkları olumsuz tecrübelerin olumsuz olmasını tetikleyen şeylerin genel olarak mutlu olmayan taşıma personelleri, personellerin ilgisiz oluşu, gün içerisinde onlarca kez eşya taşımış olmalarından dolayı agresif ve alçak gönüllü olmamaları gibi onlarca konuda sorun yaşadıklarını öğrendik.

 

Bu konularda personelimizi ve özellikle kendimiz geliştirerek personelimizin güleryüzlü kalabilmesi için elimizden gelen iş ile ilgili tüm iyileştirmeleri yaptık. Artık eskiye nazaran ve özellikle rakiplerimize oranla hem daha profesyonel hemde daha mutlu müşteriler ile çalışıyoruz.

Fiyatlandırma Politikalarımız

Bu soru neredeyse bizlere en sık gelen sorulardan bir tanesi diyebiliriz. Genel olarak baktığımız da bu alanı etkileyen neredeyse onlarca parametre bulunmaktadır. Yol masrafları, işgücü, personel sayısı, geçirilecek zaman vs. Bu ve bunun gibi nedenlerden dolayı ne yazık ki net bir fiyat veremiyoruz. Fakat müşteri temsilcilerimize ulaştığınız ve onlara detay vererek fiyat sorduğunuzda sizlere hızlı bir sekilde cevap vereceklerdir. Hem sorunlarınıza çözüm olacak hemde aklınızda ki tüm soru ve sorunları kolayca cevaplayacaklardır.

Etiket
About The Author

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif AL
WeCreativez WhatsApp Support
Nakliyat hizmetleri ile alakalı fiyat almak için mesaj yazabilirsiniz.
v