Kadıköy Rasimpaşa Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Rasimpaşa Evden Eve Nakliyat
6 Kasım 2019 Yorum Yok Nakliyat Hizmetleri admin

Kadıköy Rasimpaşa evden eve nakliyat

– Kaliteli bir nakliyat firması sizler için açık, Rasimpaşa evden eve nakliyat

Rasimpaşa evden eve Nakliyat : Az miktardaki eşyaların taşınması belli bir plan içerisinde gerçekleştiğinden taşıma tarihinizden en az 1 hafta (7 gün) öncesinden firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Eşyalarınızın taşınma organizasyonu yapılırken gidilecek güzergahtaki diğer parça eşyalarda göz önünde bulundurularak tarafınızdan teslim alınma süresi taşınmak istediğiniz günden önce de olabilmektedir. Örneğin sizler İstanbul’dan Bodrum’a yazlık eşyalarınızı göndermek istiyorsunuz. Fakat diğer parça eşya taşımalarımız Balıkesir ve İzmir illerine. Bu durumda eşyalarınızı sizlerden önceden teslim alıyor ve araçta en öne yerleştiriyoruz. Daha sonra sevkiyat sıralamasına göre belirtilen günde adresinize teslimatı tarafımızca yapılmaktadır. Firmamız Türkiye’de ilk ve halen Parça Eşya Taşıma hizmeti sunan tek nakliye firmasıdır. Firma tercihlerinizde dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Hizmetlerimiz tam kapsamlı olup nakliye sırasında eşyalarınızın paketlenmesi, modüler mobilyaların de-montaj ve montajlarının yapılması, kurulum ve yerleştirme işlemleri tıpkı komple bir ev eşyası taşırcasına aynen yapılmaktadır. Sizler için durmadan çalışmaktayız. Her geçen gün hizmet yelpazemizi genişletip tüm Türkiye’ye hizmet vermek adına canla başla çalışmaktayız.

Rasimpaşa evden eve nakliyat

Eşyalarınız profesyoneller tarafından taşınmakta olup, sizlere her türlü sigorta ve garanti sunulmaktadır. Tarafımızca taşınan eşyalarınız sizlere belirtilen zaman aralığında tarafınıza teslim edilir. Taşıma esnasında tüm büyük hacimli eşyalarınız tarafımızca havalı naylon malzeme ile paketlenmektedir. Parça eşya taşımacılığı hizmeti sunduğumuz tüm nakliye araçlarımız kapalı ve reklam logoludur. Hedef %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak geleceğe emin adımlarla ilerlemektir.

Öncelikle Şu Notu belirtmek istiyorum : Not : Şehit Çocuklarına Şehit Eşlerine Şehit Annelerine Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz ücretsizdir : Bedelleri Babaları Eşleri vede Evlatları tarafından Ödenmiştir.

Nakliyat firmamızın sahibi : 0532 349 61 49 7/24 telefon üzerinden ulaşabilirsiniz ne taşıtmak isterseniz isteyin bizlere telefondan bildirin eşyalarınızın resimlerini whatshapp üzerinden yollarsanız fiyat konusunda sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Etiket
About The Author

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif AL
WhatsApp Canlı Destek
Gönder