Zühtüpaşa, Güleç Çk No:6/5, 34710 Kadıköy/İstanbul

Bize UlaşınHakkımızda

Taşıma işleminin zamanla bir ihtiyaç haline gelmesi ve İstanbul gibi yoğun tempolu şehirlerde büyük stres yaratmasından dolayı bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş olan İshakoğlu Nakliyat zamanla Türkiye’nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır. Daima 100% Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli bir taşıma planı çerçevesinde kusursuz bir taşıma hizmeti veren firmamız gelecekte de bu profesyonel hizmetinin devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir.

İshakoğlu Nakliyat, sizin için bir stres sebebi olan ve doğru yapılmadığı taktirde maddi zarara dönüşen Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma gibi işlemleri profesyonel ekibi ile çözümlemeyi amaçlamaktadır.

Hakkımızda

İshakoğlu Nakliyat

Hızlı, Güvenilir, Profesyonel ve Ekonomik Çözüm Ortağınız.

Kurumsal

Vizyonumuz

Tecrübesini yenilikçi ve profesyonel yapısıyla güçlendiren, maliyet odaklılık ve sürdürülebilir karlılık anlayışı ile tüm paydaşlarına fayda sağlayan, şeffaf, güvenilir ve stratejik bir çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Evden eve, ofisten ofise taşımacılığında sizlere müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile eşyalarınızı zarar vermeden, güvenli, uygun fiyatlı, zamanında, istediğiniz her yere en kusursuz şekilde taşıma hizmeti vermek.

Hemen Arayın