Ofis Taşıma Hizmeti İshakoglu Nakliyat

Ofis Taşıma Hizmeti İshakoglu Nakliyat
20 Kasım 2019 Yorum Yok Genel admin

Ofis Taşıma Hizmeti İshakoglu Nakliyat

Kaliteli nakliyat firması sizler için hazır, güvenle eşyalarınızı ofislerinizi taşıta bilirsiniz.

İshakoglu Nakliyat olarak biz ofis taşımasında titiz ve güvenli olarak eşyalarınızı taşıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve sistemlerimizle sizleri iş kaybına uğratmadan ofisinizi taşırız.Ofis taşıma işlemi diğer taşıma işlemlerinde farklı bir sürece sahiptir.bu süreç için alınacak en önemli tedbir ise ön keşiftir.İstanbul içerisinde bulunan ofislerinizin taşınma sürecinde ücretsiz expertiz hizmeti ile yerinde keşif yaparak en uygun fiyat ve ekipmanı belirler.

İshakoglu Nakliyat

Uygun Fiyatlarla Ofis Nakliyat İstanbul Özel taşıma sigortası ve kaskosu ile eşyalarınızın değerinde sigorta poliçesi oluşturur. Taşınacak malzemeler tespit edilip, bir taşıma programı hazırlanır. Tarih ve saat de anlaşma yapılır. Önceliğe göre ofis departmanları araçlara yüklenir ve yeni ofise sevk edilir. Ofis malzemelerinin yerleştirileceği odalar belirlenir ve önceliğine göre yerleştirilir. ofis taşımacılığında monte edilecek eşyalar monte edilir, demonte yapılacak eşyalarda demonte edilerek taşınmaktadır.
Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektirir. Birçok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınması uzman ekibimiz tarafından sorunsuzca yapılmaktadır.Evden eve nakliyatta olduğu kadar ofis ve büro eşyalarınızın taşınmasında da oldukça iddialıyız…

Öncelikle Şu Notu belirtmek istiyorum : Not : Şehit Çocuklarına Şehit Eşlerine Şehit Annelerine Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz ücretsizdir : Bedelleri Babaları Eşleri vede Evlatları tarafından Ödenmiştir.

Nakliyat firmamızın sahibi : 0532 349 61 49 7/24 telefon üzerinden ulaşabilirsiniz ne taşıtmak isterseniz isteyin bizlere telefondan bildirin eşyalarınızın resimlerini whatshapp üzerinden yollarsanız fiyat konusunda sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Etiket
About The Author

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif AL