Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda kaliteli taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, Şehirler Arası olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine ve şehir dışı nakliye hizmeti vermektedir. Şehirler Arası bölgesinde evden eve nakliyat hizmetlerini sigortalı olarak gerçekleştiren firmamız, ihtiyaca göre asansörlü taşımacılık hizmeti de vermektedir.

Eşyalarınızın sökülmesi, ambalajlanması, yeni evinizde tekrar kurulup yerleştirilmesi tamamen bizim kendi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile evden eve taşımacılık konusunda birçok taşıma işi gerçekleştiren firmamız, birçok başarılı işe de imza atmıştır.

 

Şehirler Arası evden eve nakliyat konusunda siz değerli müşterilerimize kaliteli, sigortalı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler sayesinde pek çok müşterimizden olumlu geri bildirimler alarak referanslarımızı arttırmaktayız.

Nakliyat sektörü rekabetin yoğun olduğu bir sektördür. Firmalar birbirleriyle rekabet edebilmek için hizmet kalitelerini arttırmak zorundalar. Firma olarak güler yüzlü yaklaşımımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini her daim üst seviyede tutarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Genellikle büyük binalarda taşınma sorunu çok sık yaşanmaktadır. Araçlar binaya tam yaklaşamayabilir ya da apartman yöneticisi apartman asansörünün kullanılmasına izin vermez. Bu gibi durumlarda size kolaylık sağlayacak olan asansörlü taşımacılık hizmetimizden faydalanmalısınız. Eviniz binanın kaçıncı katında olursa olsun, eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.

Şehirler Arası evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında anlaşma sağlandıktan sonra adresinize gelen taşıyıcı personelimiz, evinizdeki eşyaların sökümünü ve ambalajlamasını dikkatli bir şekilde yaparlar. Eşyalarınızın ambalajlanması sırasında kaliteli ambalaj malzemesi kullanılır.

Eşyalarınız ambalajlandıktan sonra dikkatli bir şekilde aracımıza taşınır ve büyük bir itina gösterilerek yerleştirilir. Eşyalarınızın taşınması bittikten sonra aracımız yeni adresinize doğru yola çıkar. Yeni adresinizde eşyalarınızın ambalajları açılarak dikkatli bir şekilde evinize yerleştirilir.

Eşya taşımanın ne kadar sorumluluk gerektiren bir iş olduğunun bilincinde hareket ederek siz değerli müşterilerimizin eşyalarınızı kendi eşyamız gibi korur ve sakınırız. Her ne kadar eşyalarınızın taşınmasında ve paketlenmesinde özen göstersek de bazen trafik kazaları gibi öngörülemeyen sorunlar yaşanabilmektedir. Bunun önlemini alan firmamız eşyalarınıza sigorta yapmaktadır.

 

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Firma olarak evden eve taşımacılık hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız. Bu kapsamda eşyalarınızın ambalajlanmasından montajına kadarki süreçte profesyonel olarak çalışmaktayız. Kurumsal bir firma olarak sizlere söz verdiğimiz saatte adresinizde hazır bulunuruz. Taşınma süreniz eşyanızın miktarına ve hacmine göre değişmekle birlikte mümkün olan en kısa sürede bitirilmektedir. Ancak bu süre zarfında da eşyalarınıza zarar gelmemesi için azami gayret gösteririz.

Firmamız nakliye hizmeti sunmak için gerekli olan tüm yasal prosedürleri yerine getirmiş ve yasal belgelere sahip bir firmadır. Sektörde birçok merdiven altı nakliye firması vardır. Bir nakliye firması ile anlaşmadan önce mutlaka yasal belgelerinin olup olmadığını kontrol edin. Aksi taktirde eşyalarınıza gelebilecek olan zararda mağdur olan taraf siz olursunuz.

Şehirler Arası evden eve nakliyat taşımacılık hizmetleri kapsamında şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmetleri kapsamında her daim yanınızdayız. Uzun yıllardır nakliyat sektöründe yer alan firmamız, müşteri referansları konusunda oldukça sağlam bir geçmişe sahiptir.

Şehirler Arası evden eve nakliyat firması olarak taşımacılık sektöründe ev, ofis, parça eşya, fuar, piyano, çelik para kasası taşıma hizmetlerini Şehirler Arası özelinden Türkiye’nin her il ve ilçesine kaliteli sigortalı ve güvenilir bir şekilde vermekteyiz.

 

 Eşya Depolama Hizmetleri

Tüm İstanbul genelinde eşya depolama hizmeti veren firmamız, bu hizmet kapsamında sizlerin depolamak istediğiniz eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmekteyiz. Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, depolama ihtiyacından doğan talepler karşısında güvenilir bir şekilde depolama hizmeti vermekteyiz.

Eşya depolama hizmetleri kapsamında eşyalarınız depolanmadan önce eksperimiz tarafından adresinizde tespit yapılarak eşyalarınızın miktarı, hacmi gibi konular bir rapor halinde hazırlanır ve aylık depolama ücreti tarafınıza iletilir. Sizin belirleyeceğiniz bir tarihte eşyalarınız adresinizden alınarak depolarımızda güvenle muhafaza altına alınır.

Depolarımızda tüm müşterilerimizin eşyaları farklı bölümlerde tutulur. Bu nedenle eşyaların karışması ya da kaybolması gibi bir durum söz konusu olamaz. Eşyalarınızı konumlandırdığımız depolarımız her zaman temiz, düzenli ve bakımlıdır. Depolarımızın periyodik olarak haşere ilaçlaması yapılmaktadır.

Bununla birlikte 7/24 görev yapan güvenlik görevlileri ve güvenlik kameraları ile eşyalarınız koruma altındadır. Ayrıca depolarımız her türlü doğal afete karşı sigortalanmıştır. Firmamızdan nakliye ve depolama hizmeti almak istiyorsanız bizimle en kısa sürede iletişime geçmelisiniz.

 

 

 

 

Call Now ButtonHemen Teklif AL
WeCreativez WhatsApp Support
Nakliyat hizmetleri ile alakalı fiyat almak için mesaj yazabilirsiniz.
v