Şile Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe faaliyete başladığımız günden bugüne kadar sizlerin memnuniyeti adına elimizden geleni yaparak çalışıyoruz. İstanbul’ da ev eşyaları, ofisler, özel eşyalarınız ya da müze taşımak gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 Şile Evden Eve Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti vermek adına anahtar teslimi şeklinde evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Deneyimli ve uzman personellerimiz sayesinde kötü sonuçlarla karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Ayrıca İstanbul’ da yıllardır nakliyat hizmeti verirken kaliteli ekipmanlar kullanarak, ambalaj malzemelerine önem vererek eşyalarınızın zarar görmemesi adına elimizden geleni yapmaktayız.

Şile Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Şile evden eve nakliyat

Gelişen teknolojiden bizlerde yararlanarak taşımacılık sektöründe de her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz. İstanbul’daki en ileri gelen nakliyat firmalarından biri olarak sizlerin memnuniyeti adına her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Nakliyeciliğin sorumluluk gerektiren bir iş olduğunun bilincinde olarak değerli müşterilerimizin memnuniyeti ilk hedefimizdir. Şile Evden Eve Nakliyat firması tüm çalışanlarına bunu aktararak çalışmayı görev bilmiştir. Sektörümüzdeki ihtiyaçlar giderek artmakla birlikte rakip firmalar da her geçen gün çoğalmaktadır. Bizler ise rekabetten önce eşyalarınızın güvenli bir şekilde teslimi adına çalışmaktayız. Üstetik hem hızlı, hem güvenli hemde uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Şile Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehiriçi naktiyata göre şehirlerarası nakliyat oldukça zahmetli ve zor bir iştir. Şehirler hiç farketmezsizin bir yerden bir yere taşınmak oldukça güç olmaktadır. Şile Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat firması olarak eşyalarınızı sağ sağlim ve sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de güvenilir olmayan firmalar bulunmaktadır. Bu yüzden nakliye işiniz olacağı zaman özellikle şehirlerarası nakliyat firmalarını çok iyi araştırmalısınız. İşinizin zor olduğunun farkındayız. Bizlere web sitemizde bulunan referanslarımıza bakarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin yorumlarını dikkate alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyatta Hangi Yollar İzlenir?

Öncelikle eşyalarınızın zarar görmemesi adına profesyonel ekibimiz ile kaliteli ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Eşyalarınızı özen göstererek paketlemekte ve özenle taşımaktayız. Eşyalarınızın gitmesi gereken adreste asansör bulunmadığı takdirde bizlere bunu önceden birdirmeniz hem sizler için hemde bizler için daha iyi olacaktır. Böylelikle asansörlerimiz sayesinde kolaylıkla eşyalarınızı teslim edebiliriz.

Taşınan eşyalar arasında bulunan beyaz eşyalarınızın kurulumunu uzman ekibimiz yapmakla birlikte mobilyalarınızın kurulumu da bizler sağlamaktayız. Ayrıca taşınan eşyaların adresi yeni ise elektrik ustalarımız sayesinde elektrik işlerinizi de gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin ihtiyaçlarının giderilmesi adına elimizden geleni yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Her ne kadar kaliteli ambalajlama yapsakta taşıma sırasında meydana gelebilecek olan sarsılma, düşme gibi durumları önlemek adına her eşyanızı sigortalamaktayız. İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat firması olarak zarar görmemeniz adına elimizden geleni yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin asla zor duruma düşmesini istemeyiz. Sigortalama işlemini gerçekleştirebilmemiz için taşınacak olan eşyalarınızın isimleriyle birlikte maddi değerlerinin firmamıza bildirilmesi gerekmektedir. Böylelikle sigorta şirketine iletilen eşyalarınızın sigortası yapılmış olur. Sigorta işlemi bitince sizinde istediğiniz saatte nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir.

Nakliye Sırasında Neler Yapılır?

Firmamız nakliye hizmetini gerçekleştirmek için belirli adımlar izleyerek ilerler. Gelin isterseniz bu adımlara birlikte bakalım;

  • Müşterinin adresine gidilerek görüşme gerçekleştirilir.
  • Ekibimiz olarak ilk önceliğimiz sizlerin memnuniyeti olduğundan güleryüzle hizmet vermekteyiz.
  • Adreste, taşıma işleminin gerçekleştirileceği eşyaların planlaması yapılır. Bilgilendirme tüm personellere iletilir.
  • Bütün eşyalar kaliteli ambalajlar kullanılarak paketlenir.
  • Paketleme işi bitince eşyalar özenle araçlarımıza yüklenir.
  • Eşyalar gitmesi gereken adrese vardığında uzman ekibimiz aracılığıyla yerleştirilir.
  • Mobilya veya beyaz eşya taşındıysa kurulumu yapılarak anahtar teslimi gerçekleştirilir.

 

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Eşya Depolama hizmeti ile öne çıkmamızın yanında kısa veya uzun süreli depolama hizmetide vermekteyiz. Eşyalarınızı kaliteli ambalajlarımızla paketleyerek 7/24 güvenlikle izlenen depolarımıza yerleştiriyoruz. Eşyalarınızı daha önce anlattığımız gibi sigortalayarak güvenliğini sağlamış oluyoruz. Kırılacak olan eşyalarınıza öncelik tanıyarak özenle depoluyoruz. Firmamızın güvenirliğinden emin olduğunuzdan anda bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Her zaman güvenli ve kaliteli bir hizmet için hazırız. Ayrıca her türden eşyalarınızı depolama hizmetimiz mevcuttur.

Firmamız olarak eşyaların fiyatlarını eşyanın büyüklüğüne, ağırlığı ve taşınacağı adrese göre belirlemekteyiz. Bizlere ulaşarak avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumlar

Yorum Yok!

WeCreativez WhatsApp Support
Nakliyat hizmetleri ile alakalı fiyat almak için mesaj yazabilirsiniz.
v